Samochody są coraz to bardziej nasycone elektroniką, która steruje rosnącą ilością zdecydowanie bardziej skomplikowanych systemów. Obecnie stosowane systemy zasilania gazem LPG wymagają dla swojej nienagannej pracy usunięcia niesprawności w zakresie układów: zapłonowego, dolotowego, paliwowego, wydechowego, chłodzenia, komfortu oraz w samym silniku, a często nawet w układzie przeniesienia napędu. Niesprawności wymienionych elementów mogą skutkować nie tylko nieprawidłowym działaniem pojazdu w trakcie zasilania LPG ale również awariami w trakcie pracy na benzynie oraz mogą prowadzić do poważnych uszkodzeń pojazdu związanych z dużymi kosztami usunięcia.

 

 Uwzględniając powyższe należy pamiętać, że diagnostyka systemów pojazdu jest nadzwyczaj istotna, a jej właściwe przeprowadzenie jest możliwe tylko najnowocześniejszymi urządzeniami diagnostycznymi wraz z systematycznie aktualizowanym oprogramowaniem. Jako najwyższej klasy specjaliści w zakresie systemów zasilania LPG dysponujemy wiedzą oraz oprzyrządowaniem pozwalającym na dokładne diagnozowanie systemów LPG.

 

 Ponadto nasz serwis dysponuje urządzeniami diagnostycznymi znanych, światowych marek, a także prowadzi bieżącą aktualizację ich oprogramowania. Urządzenia te w rękach naszych doświadczonych i przechodzących systematyczne szkolenia aktualizacyjne specjalistów zapewniają Państwa pojazdom, niezależnie od marki i zaawansowania elektronicznego, najwyższą jakość obsługi i niezwykle skuteczne rozwiązywanie wszelkich problemów. Pracujemy w oparciu o procedury i standardy ASO będąc niezależnym, nieautoryzowanym autoserwisem co pozwala nam na proponowanie zdecydowanie konkurencyjnych cen za usługi.

 

 Jednocześnie zapewniamy KOMPLEKSOWE podejście do każdego pojazdu obejmujące skupienie uwagi nie tylko na elektronice ale też analizę stanu i działania innych elementów pojazdu, w tym instalacji LPG. Gwarantuje to każdemu naszemu Klientowi, że jego pojazd opuszczając nasz Autoserwis, przejdzie przegląd, który określi zakres ewentualnych napraw bieżących oraz przewidywanych w przyszłości.

 

 

© 2018 FutureLPG - AutoGaz Serwis

All rights reserved