II generacja instalacji LPG

 

 

 

 

 

instalacja mieszalnikowa ( z elektroniką), stosowana w silnikach nowszych, wyposażonych w jedno- lub wielopunktowy wtrysk paliwa z podstawowym sterowaniem elektronicznym, sondą lambda i katalizatorem.

III generacja instalacji LPG

 

 

 

 

 

instalacja o ciągłym zasilaniu gazem w fazie lotnej, montowana była głównie do samochodów z silnikami z wielopunktowym wtryskiem paliwa sterowanym elektronicznie, z katalizatorem – ale została w pełni zastąpiona przez instalacje IV generacji.

 

 

 

IV generacja instalacji LPG

 

 

 

 

 

 

instalacja sekwencyjnego wtrysku gazu – najczęściej w fazie lotnej, wykorzystywana jest w silnikach z wtryskiem wielopunktowym. Każdy z wtryskiwaczy przeznaczony jest dla jednego cylindra. Dzięki temu dynamika jazdy na gazie jest porównywalna z jazdą na benzynie

 

 

 

V generacja instalacji LPG

 

 

 

 

 

 

W instalacji V generacji gaz wtryskiwany jest w postaci ciekłej a nie lotnej, generacja ta nie wymaga więc parownika. LPG w stanie ciekłym płynie przewodami do regulatora ciśnienia, a stamtąd trafia bezpośrednio do wtryskiwaczy w kolektorze dolotowym.

 

 

Nasza firma oferuje Państwu instalacje od I do V generacji

 

 

 

I generacja instalacji LPG

 

 

 

 

 

instalacja mieszalnikowa (bez regulacji składu mieszanki), stosowana jest do silników, w którym wykorzystano gaźnik lub wtrysk bez sondy lambda (rozwiązanie spotykane raczej w starszych samochodach). Jest to najprostszy i najtańszy typ instalacji.

Nie jesteśmy ograniczeni dedykacjami producentów systemów LPG i określonymi kodami silników!

 

 

Jako jedyna w regionie firma zajmująca się montażem instalacji LPG, dysponujemy możliwościami pozwalającymi na zrealizowanie konwersji na zasilanie gazem (stworzenie indywidualnej dedykacji dla danego pojazdu) w każdym w zasadzie samochodzie z wtryskiem bezpośrednim w których zasosowano całkowicie odmienną koncepcję realizacji funkcji wtrysku bezpośredniego - na razie niedostępną dla systemów LPG.

 

 

Acura, Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Infinity, Jaguar, Jeep,  Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo.

Możemy skutecznie i bezproblemowo dokonać montażu instalacji LPG w każdym samochodzie i każdym silniku nstępujących marek:

 

 

Montujemy instalacje oparte o TECHNOLOGIE PRZYSZŁOŚCI

 

© 2018 FutureLPG - AutoGaz Serwis

All rights reserved